Blog kosmetyczny


Uporczywe plamy szpecące Twój dom? Pozbądź się ich już dzisiaj używając do tego rzeczy, którą masz w domu!

Nie możesz doczyścić blatu, ramy okien po malowaniu lub kafelków? Żaden detergent sobie z nimi nie radzi? Użyj acetonu! Aceton to rozpuszczalnik najczęściej stosowany do zmywania lakieru z paznokci. Możesz też jednak użyć go do walki z trudnymi plamami. Pamiętaj jednak żeby zacząć pracę od nałożenia gumowych rękawic. Aceton bardzo wysusza skórę. Otwórz również onko by nie wdychać oparów, które również są szkodliwe dla zdrowia.

Jak usunąć osady z wanny?

Obficie polej wacik lub gąbkę acetonem, koniecznie otwórz drzwi łazienki! Potrzyj wacikiem lub gąbką osady, możesz przytrzymać aceton kilka sekund przy osadzie a następnie potrzeć go wacikiem. Osad powinien bardzo łatwo zejść.

Jak pozbyć się farby z ramy okiennej?

Przypadkowo pomalowałaś farbą ramy okienne? Z tym również bez problemu poradzi sobie aceton! Nasącz wacik acetonem i potrzyj nim ramę okna, farba powinna odejść bez problemu. Możesz przycisnąć wacik na kilka sekund do plamy jeśli nie chce ona zejść po potraciu.

Jak pozbyć się zabrudzeń z porcelany i szklanek?

Patyczek kosmetyczny nasącz w acetonie i potrzyj nim plamy.. Dzięki użycia patyczka a nie wacika będziesz mogła zrobić to bardziej precyzyjnie, bez obawy o to, że grafika czy zdobienie na filiżance rozpuści się pod wpływem acetonu.

Copyright © 2019 Sklep z kosmetykami